انتخاب شرکت حمل و نقل مناسب

انتخاب شرکت حمل و نقل مناسب

انتخاب شرکت حمل و نقل مناسب

جستجوی شرکت حمل و نقل

با یک جستجوی سریع در گوگل به این نتیجه می رسیم که هیچ کمبودی در وجود شرکت های ترابری برای حمل محموله ها بصورت درون مرزی و برون مرزی نیست. اما تفاوت های زیادی بین شرکت حمل و نقل خوب با شرکت های عادی وجود دارد.

اگر تجربه کافی برای انتخاب شرکت حمل و نقل خود برای صادرات و واردات ندارید و یک شرکت نوپا هستید، ممکن است سردرگم شوید. اما این حقیقت وجود دارد که موفقیت شرکت شما تا حدی بستگی به شرکت حمل و نقل انتخابی شما دارد.

انتخاب اشتباه ممکن است منجربه عدم پیشرفت در زمینه کاری شما شود و یا حتی در برخی مواقع باعث ورشکستگی و تحمل ضررات بسیار سنگین برای شما گردد. از سوی دیگر استفاده از خدمات شرکت حمل و نقل مناسب می تواند شما را برای دستیابی به اهداف خود و توسعه و پیشرفت کسب و کارتان، مفید واقع شود.

برای اینکه بتوانید شرکت ترابری مناسب خود را پیدا کنید نیاز است تا به ۵ فاکتور اصلی در این زمینه توجه و تحقیق داشته باشید. در ادامه به تشریح این موارد خواهیم پرداخت:

۱- تجربه

وقتی درباره یک شرکت حمل و نقل صحبت می کنیم مهمترین مزیت، تجربه کافی آن شرکت می باشد. یک شرکت حمل و نقل باتجربه قابلیت مواجهه با اتفاقات مختلف مانند اعتصاب و نارضایتی کارکنان بارگیری، یا بسته شدن بنادر مبدا یا مقصد، تغییر مسیر بدلایل مختلف یا مشکلات گمرک و انبارداری، را دارا می باشد. این ها از عوامل متعددی هستند که شرکت حمل و نقل وظیفه دارد تا با رفع مشکلات، محموله را با سرعت و کیفیت مناسب منتقل کند.

۲- نمایندگی های داخلی و خارجی

نحوه حمل و نقل در مبدا و مقصد، هر دو بر عهده شرکت حمل و نقل می باشد. از آنجایی که حمل کالا به مقصد نیازمند هماهنگی ها در مبدا، مسیر و مقصد است، وجود افراد مختلف از طرف شرکت ترابری در ماموریت ها ضروری است.

۳- خدمات

هر صنعت الزامات خود را برای تامین نیازهای مشتری دارد. هنگام انتخاب شرکت ترابری، به خدمات آن ها توجه کنید و ببینید که همه نیازهای شما را براورده می کند یا خیر. برخی خدماتی که شرکت های حمل و نقل ارائه می دهند شامل موارد زیر است:

– پیگیری حمل و نقل داخلی و خارجی

– تهیه اسناد و مدارک برای واردات و صادرات

– بسته بندی و نگهداری

– مدیریت موجودی کالا

– رزرو و فضای بار

ترخیص کالا از گمرک

– انجام مذاکرات هزینه ها

– تلفیق بارها

– بیمه

۴- اعتبارنامه ها و گواهینامه ها

هنگام انتخاب شرکت ترابری موردنیاز خود، به گواهی ها و اعتبارنامه های کسب شده آن شرکت حتما توجه کنید که داشته باشند. این گواهی ها نشان دهنده کیفیت شرکت حمل و نقل و تجربه و تخصص آن ها در انجام ماموریت های خود می باشد.

۵- خدمات مشتری

مانند تمام صنایع و کسب و کارها، کیفیت خدمات به مشتری و جلب حداکثری رضایت مشتری بالاترین درجه اهمیت را دارد. پشتیبانی و پاسخگویی در هر زمان از قرارداد وظیفه اصلی شرکت حمل و نقل می باشد.

شرکت حمل و نقل ساعی ترابر آرشام مفتخر است با جلب رضایت مشتریان خود جایگاه مناسبی در بین شرکت های حمل و نقلی کسب نماید. از افتخارات این شرکت تجربه کافی، تنوع خدمات و روش های حمل، دارا بودن انواع گواهینامه های موردنیاز و سیستم خدمات مشتری می باشد.

تهیه و تالیف: ساعی ترابر آرشام

این مطلب به این زبان ها نیز موجود است

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت تماس و چت با کارشناسان شرکت برای دریافت خدمات و مشاوره بر روی کارشناس موردنظر کلیک فرمائید...
WeCreativez WhatsApp Support
Sales Team
Mr.Shahbazi
Available
WeCreativez WhatsApp Support
Sales Team
Mr.Moradi
Available
WeCreativez WhatsApp Support
Sales Team
Mrs.Yazdanmehr
Available
WeCreativez WhatsApp Support
Sales Team
Mrs.Rafiee
Available
WeCreativez WhatsApp Support
Sales Team
Mr.Pahlevan
Available
WeCreativez WhatsApp Support
Sales Team
Mrs.Mehraban
Available