باربری هوایی Air freight
باربری هوایی Air freight

حمل و نقل هوایی

حمل و نقل کالا از طریق مسیرهای هوایی و بوسیله هواپیما، یکی از سریعترین روش های حمل کالا است. نیاز به سرعت بالای رسیدن کالا از مبدا به مقصد یکی از دلایلی است که از روش باربری هوایی در سیستم حمل و نقل کالاهای فوری و مخصوصاً مواد غدایی یا مواد فاسدشدنی استفاده می شود.

شرکت حمل و نقل ساعی ترابر آرشام دارای خدمات باربری هوایی ویژه ای است که شامل بسته بندی و جمع آوری کالاها و ارسال از طریق پست هوایی و باربری هوایی با سرعت و کیفیت مناسب می باشد. همچنین شرکت ساعی ترابر با داشتن کادری مجرب در فرودگاه امام خمینی قادر است ظرف ۲۴ ساعت از رسیدن و تخلیه هواپیما قبض انبار را برای مشتریانی که زمان کمی دارند بگیرد.

انواع باربری هوایی

باربری هوایی شامل دو شکل حمل کالا می باشد. کارگو برای حمل کالاهای تجاری و فریت بار برای حمل کالاهای مسافران می باشند. جهت حمل و نقل هوایی کالاهای صادراتی و وارداتی و به نوعی ارسال بار با مقاصد تجاری رایج ترین مدل حمل هوایی است که با هواپیماهای اختصاصی باربری حمل می شوند.

اما حمل بار مخصوص مسافران با هواپیما یا فریت بار برای مسافرینی که قصد سفر طولانی یا مهاجرت دارند، بکار می آید. در این روش، کالاهای انتقالی ماهیت تجاری ندارند.

خدمات باربری هوایی

عمده خدمات قابل استفاده در حمل و نقل هوایی، خدمات زیر هستند:

حمل و نقل بارهای سنگین و سبک

کارگو

فریت بار هوایی

ترخیص کالای هوایی

صادرات و تشریفات صادرات هوایی

حمل مرسولات پستی

حمل کانتینری بار

صدور بارنامه هوایی سبک و سنگین، داخلی و خارجی

خدمات حمل و نقل کالاهای فاسد شدنی و یخچالی

حمل ترکیبی

ارسال سفارشات مشتریان از طریق حمل ترکیبی یکی دیگر از خدمات حمل و نقل شرکت ساعی ترابر می باشد. در این روش کالاها از درب کارخانه یا انبار تولیدکننده توسط حمل و نقل کامیون باری دریافت و به فرودگاه منتقل می شوند. سپس کالاها داخل هواپیمای مربوطه بارگیری می شوند و به سمت مقصد منتقل می گردند.

شرکت حمل و نقل بین المللی ساعی ترابر آرشام در همه مراحل دریافت، بارگیری و حمل کالا همراه مشتریان خود می باشد تا با ارائه با کیفیت ترین و کامل ترین خدمات، بیشترین بازدهی را برای مشتریان خود بهمراه داشته باشد.

تهیه و تالیف: ساعی ترابر ارشام

این مطلب به این زبان ها نیز موجود است

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *